У Росії активізувався набір «добровольців» на військову службу

У країні-агресорі активізувалась кампанія з набору «добровольців» на військову службу за контрактом.

За інформацією Головного управління розвідки, до армії окупантів залучають 200 добровольців щотижня з кожного федерального округу, крім Москви.

«Передбачається, що вони мають відновити втрати особового складу підрозділів, які брали участь у бойових діях на території України. Також планується формування кількох нових підрозділів. При підписанні контрактів надається перевага тим, хто раніше проходив військову службу», – йдеться у повідомленні.

Військове керівництво РФ встановило чіткі «норми набору»: для далекосхідного та сибірського федерального це 200 «добровольців» щотижня. При цьому в Москві набір взагалі не проводиться.

Для мотивування до проходження служби з добровольцями проводяться агітаційні заходи. Зокрема, повторюються традиційні російські наративи про «колективний Захід» та «неіснуючу Україну». Також обіцяють підвищене матеріальне забезпечення та пільги.

У відомстві нагадали, що російське окупаційне командування вже використало не менше 95% підготовлених БТГр і цього все одно виявилося недостатнім для досягнення успіху у війні з Україною.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Русские солдаты массово саботируют приказы начальства
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень