Росія хоче перетворити територію Донбасу на руїни, — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські загарбники мають намір перетворити територію Донбасу на руїни.

Про це глава держави повідомив у відеозверненні.

"На Донбасі окупанти роблять все, щоб знищити будь-яке життя на цій території. Постійні жорстокі бомбардування, постійні російські ударі по інфарструктурі та житловим районам свідчать про те, що Росія хоче зробити цю територію безлюдною. Тому оборона нашої землі, захист наших людей — це буквально боротьба за життя для Лисичанська, Сєверодонецька, Попасної, Краматорська, Слов'янська Мар'їнки та всіх інших міст і громад Донбасі, які російські війська хочуть перетворити на руїни.

В цій війні вирішується абсолютно все. Тільки якщо Україна вистоїть, вони будуть жити. Якщо ж російським загарбникам вдасться їхні плани хоча б частково, то в них ще вистачить артилерії та авіації, щоб зруйнувати до каміння увесь наш Донбас. Як вони це вже зробили з Маріуполем. В місті, яке було одним найбільш розвинутих в регіоні просто російський концтабір посеред руїн. І порядки окупантів в тій частині Маріуполя, яку вони, на жаль, поки що контролюють, не суттєво відрізняються від того, що робили нацисти на захопленій території сходу Європи", — додав він.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Кремль продолжает террор военачальников, избранных козлами отпущения за неуспех в войне

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень