У Відні навпроти посольства РФ з’явився синьо-жовтий паркан (ВІДЕО)

Українці спільно з небайдужими громадянами інших національностей пофарбували у синьо-жовті кольори українського прапора паркан навпроти будівлі посольства країни-агресора у Відні.

Про це повідомляє Укрінформ.

Тимчасовий паркан, яким огороджувався будівельний майданчик через дорогу від російського посольства, після 24 лютого періодично використовувався як стіна пам’яті та нагадування про війну росії проти України та вчинені російською армією звірства. Біля нього перехожі запалювали свічки та залишали дитячі іграшки і одяг у пам’ять про жертв російської агресії. Після вчинених російськими військовими звірств у Бучі та інших околицях Києва на ньому також було вивішено фотографії на підтвердження цих воєнних злочинів.

Однак пізніше ці фотографії, які російським дипломатам, вочевидь, дуже різали очі, було зірвано «невідомими». Саме після цього й виникла ідея пофарбувати весь паркан в українські кольори – щоб росіяни вже не могли так легко позбутися нагадування про криваву війну, яку вони ведуть проти українського народу.

«Ми хотіли, щоб російські дипломати, а також усі інші люди, які приходять у їх посольство, та й просто перехожі завжди пам’ятали про війну росії проти України і ті страждання, які вона спричиняє українцям. Щоб кожного разу, коли російські дипломати приходитимуть на роботу чи виглядатимуть з вікон посольства – щоб вони бачили Україну. І розуміли стійкість та незламність українського народу, а також згадували про вчиненні російською армією жахіття. Хоча в останньому ми щиро сумніваємося», — заявили ідейні натхненники акції.

До створення «української інсталяції» біля посольства країни-агресора долучилися небайдужі українці, а також друзі України з Німеччини та Білорусі.

Также:   Бeрiть прuклaд, "oлiгaрхu"! Чoлoвiк Кaмaлії прuдбaв два вuнuщyвaчi для української армії

У німецькому посольстві, якому й належить об’єкт за парканом, не виступали проти його фарбування у синьо-жовті кольори. З огляду на це австрійська поліція, яка прибула під російське посольство, також не мала підстав перешкодити процесу.

Створення «української стіни» біля посольства рф пройшло без інцидентів.

Багато перехожих схвально відгукувалися та висловлювали свою підтримку ініціативі та українському народу.

«Дуже добре, все правильно. Зробіть так ще й на Шварценбергплатц (площа, де знаходиться пам’ятник радянським воїнам, які звільняли Відень від нацистів – ред.)», — зазначила, зокрема, австрійка похилого віку, яка в цей час проходила вулицею.

У Відні навпроти посольства РФ з'явився синьо-жовтий паркан (ВІДЕО)

У Відні навпроти посольства РФ з'явився синьо-жовтий паркан (ВІДЕО)

У Відні навпроти посольства РФ з'явився синьо-жовтий паркан (ВІДЕО)

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень