Туреччина закрила повітряний простір для літаків з РФ, які перевозять військових у Сирію

Туреччина закрила небо для російських літаків, які перевозять військовослужбовців у Сирію.

Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу журналістам під час перельоту в Уругвай, куди відправився з візитом, передає TRT Haber.

«Ми закрили повітряний простір для російських військових літаків, і навіть для цивільних літаків, які прямували в Сирію і везли солдатів. Ми давали дозвіл на три місяці, він діяв до квітня. Наш президент також повідомив (про закриття — ред.) путіну. Польоти припинилися. Ми продовжили процес як у рамках конвенції Монтре, так і по інших питаннях, діючи через діалог», — сказав Чавушоглу.

Міністр також нагадав, що у разі прогресу в переговорному процесі між Україною та рф зустріч президентів може відбутися в Туреччині.

«На даний момент є вичерпний текст, який вони обговорюють. Крім того, між лідерами все ще працює прихована дипломатія. Ми бачимо, що в цьому процесі також є проєкт спільної декларації», — сказав Чавушоглу.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Ні в якому разі не можна цього допустити!!! Вже відомо, що росіяни планують зробити з Маріуполем та хто буде "куратором відновлення"

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень