Російські окупанти змусили 8 українських дітей здавати позиції української армії — Венедіктова

Ірина Венедіктова, Генеральний прокурор України, розповіла, що росія вже втягнула 8 дітей у збройну війну. Зокрема, ворог змусив дітей повідомляти інформацію про ЗСУ.

Про це повідомляється у заяві Генпрокурора.

Під час війни через росію вже постраждали понад 584 дітей, 208 із них вбиті загарбниками.

Також окупанти нищить дітей і в інший спосіб, а саме втягують їх у збройний конфлікт.

"Вона труїть їхні душі та змушує брати опосередковану участь у зборі чи передачі військової інформації окупантам, транспортуванні зброї тощо. І це є прямим порушенням вимог ст. 38 Конвенції ООН про права дитини", — написала Венедіктова.

Наразі вже зафіксували участь 8 дітей у таких діях. Зокрема, у Харківській області 12-річний підліток через інтернет надсилав інформацію щодо розташування техніки, блокпостів та військових ЗСУ з наміром отримати за це грошову винагороду. Аналогічний факт був і в Луганській області.

Также:   Тільки не нaдiрвiть животи! Наші хлопці взяли в nолон "oрків" а вони були одягнені в Увага!!! жіночі лосини та резинові капці

Також у Чернігівській області під час окупації одного з сіл неповнолітній отримав від окупантів завдання проводити розвідку позицій ЗСУ.

До того ж, щоб продемонструвати прихильність і підтримку окупантам він пов’язав на руці та нозі червоні пов’язки та робив разом з ними обхід території села. При цьому 16-річний хлопець "наводив" ворогів на помешкання, власники яких мають стосунок до правоохоронних органів чи військових підрозділів України та володіють зброєю. Наразі підліток затриманий.

Окрім того, у Харківській області 17-річний мешканець поширював через YouTube-канал хвалебні матеріали на підтримку дій агресора в Україні.

Повідомляється, що в одній із західних областей України троє школярів заради розваги телефонували випадково вибраним абонентам з пропозицією встановлення так званих "міток".

За українським законом відповідальність за такі вчинки дітей несуть в тому числі батьки.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень