США запровадили нові санкції проти РФ

Міністерство фінансів Сполучених Штатів оголосило про введення нових санкцій проти країни-агресора, які охоплюють десятки юридичних та фізичних осіб, зокрема банки, фінансові установи, їх керівництво, а також одну з найбільших у світі майнінг-компаній на території Росії.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, розміщеному в середу на сайті Міністерства фінансів США.

«Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні запровадив дії проти юридичних і фізичних осіб, причетних до спроб ухилення від антиросійських санкцій США та міжнародних партнерів», — зауважили в американському Мінфіні.

Так, обмеження введені проти комерційного банку «Транскапіталбанк» (ТКБ) та його міжнародної мережі з понад 40 фізичних і юридичних осіб на чолі з російським олігархом Костянтином Малофєєвим. У цьому зв’язку повідомляється, що ТКБ, який працює з 1992 року, неодноразово надавав послуги банкам в Азії, в тому числі в Китаї, а також на Близькому Сході, для обходу західних санкцій.

Также:   Ворог намагається блокувати Лисичанськ з двох напрямків та оточити українські війська, - Генштаб

Мінфін США також вніс до списку санкцій компанії, які працюють у сфері «майнінгу» віртуальної валюти в росії, що вважається третьою за обсягами у світі. При цьому зазначається, що це перший випадок, коли США вводять санкції проти компанії, яка займається такою діяльністю.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень