Підтверджено загибель підлітка із ОРДЛО, що воював проти України

Російський агресор втягуює у ведення бойових дій підлітків з тимчасово окупованих територій України. Підтверджено загибель одного з випускників так званого військово-патріотичного клубу.

Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова.

«За інформацією, отриманою від партнерських правозахисних організацій, які працюють в ОРДЛО, під час виконання бойових завдань окупантів загинув випускник військово-патріотичного клубу «Юність Новоросії» Патріотичної асоціації Донбасу – Андрій «Цербер». 15.04.2022 відбулось прощання та поховання хлопця», – написала вона.

Зазначається, що так званий військово-патріотичний клуб «Юність Новоросії» знаходиться у  м. Молодогвардійськ, Краснодонського району Луганської області. Утворений 2 листопада 2014 року. У ньому здійснюють підготовку дітей з 10 до 18 років за напрямами: стройова підготовка, фізична підготовка, медицина, історія, тактика.

Учасниками клубу є понад 90 дітей. Встановлено, що більшість дітей – це діти-сироти, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Также:   Паламар: командування "Азову" перебуває на заводі "Азовсталь" (ВІДЕО)

Відомо, що координує діяльність військово-патріотичних клубів та організацій на тимчасово окупованій території у Луганській області організація «Патріотична асоціація Донбасу» . Голова організації – Селіванов Олексій Сергійович, який наразі на тимчасово окупованій території в Запорізькій області очолює так зване «Енергодарське міжрайонне управління міліції».

«Пропагуючи вступ до армії цивільного населення тимчасово окупованих територій, РФ грубо порушує закони та звичаї війни, передбачені Женевською конвенцією 1949 року про захист цивільного населення під час війни та Факультативним протоколом до Конвенції ООН про права дитини щодо участі дітей у збройних конфліктах», – підкреслила Денісова у повідомленні.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень