Польща прийме на лікування не менше 10 тисяч поранених українських воїнів

Польща готова прийняти на лікування 10 тисяч поранених в ході оборони України від російського вторгнення українських військовослужбовців.

Про це повідомив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький в ході візиту до Львова, передає Reuters.

"Ми вже приймаємо і лікуємо поранених військових з України. Сподіваюся, що війна не матиме настільки жахливих масштабів, але ми все ж готові прийняти в разі необхідності не менше 10 тисяч солдатів", — сказав глава польського уряду.

Моравецький нагадав, що десятки українських військовослужбовців проходять лікування та реабілітацію в різних містах Польщі.

"Ми зробимо все, щоб вилікувати всіх поранених військових з України. Наші лікарні до цього готові. Нехай всі повернуться в свої доМівок і до своїх дітей", — зазначив прем'єр.

Нагадаємо, Моравецький відвідав Львів для участі у відкритті контейнерних містечок для переміщених осіб, організованих на кошти польського уряду. Вони побудовані зі спеціальних блокових кабінок і можуть вмістити 300-350 біженців.

Также:   Радість переповняє…Пане презuденте, мu дійшлu, – ЗСУ повідомuлu, що вuтіснuлu росіян за Український кордон. Відео

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень