Дані про родини загиблих в Україні військових планують засекретити у росії

Міністерство оборони країни-агресора вирішило засекретити дані про родичів військових, які загинули в Україні. Ця інформація буде переведена до розділу державної таємниці.

Про це повідомляє російська служба Бі-Бі-Сі з посиланням на проєкт закону. 

Дані про військовослужбовців, які загинули у воєнний час та під час проведення так званих «спецоперацій», становлять державну таємницю ще з 2015 року. Проте пільги членам родин загиблих досі оформлюють цивільні чиновники. Міноборони просить уряд передати ці повноваження військкоматам.

У пояснювальній записці до проєкту йдеться, що засекретити дані необхідно «з метою обмеження кола осіб, які мають доступ до відомостей про членів сімей військовослужбовців Збройних сил рф, які загинули (померли) при виконанні завдань під час спеціальної військової операції на територіях України, «днр» та «лнр».

Также:   Гарний улов – Близько сотні російських танкiстiв просто здалися в пoлoн ЗСУ : у розвідці розкрили деталі

Наразі імена загиблих в Україні російських військових розкривають регіональні чиновники та самі родичі чи друзі загиблих. Міноборони не оприлюднює списки. Востаннє у відомстві звітували про втрати 25 березня, повідомивши про загибель 1351 військовослужбовця. Натомість, за підрахунками українського Генштабу, число загиблих в Україні російських військових перевищило 20 тисяч.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень