ЗСУ знищили мотострілецький підрозділ окупантів з Томська

Бійці Десантно-штурмових військ ЗСУ знищили мотострілецький підрозділ російських збройних сил з Томська.

Про це повідомляє прес-служба Командування ДШВ ЗСУ.

Як повідомляється, нещодавно в районі інтенсивних боїв українськими десантниками було розбито та знищено бронегрупу одного з підрозділів 21-ї окремої гвардійської червонопрапорної Омсько-Новобузької мотострілецької бригади Центрального ВО ЗС російської федерації, м. Томськ. Підрозділи цієї військової частини постійно брали участь у міжнародних навчаннях, де завойовували призові місця.

«В цей день, під час бою з мужніми українськими воїнами чимало «асвабадітелей» згоріли в полум’ї знищених бойових машин. І тільки деяких вдалося ідентифікувати по наявних документах», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, під час огляду особистих речей одного з типового представника «русского мира» з Оренбурга, молодшого сержанта Саккузієва Кайрата Муханмадійовича, наявні документи дають нам зрозуміти про його недовгу військову кар’єру, зазначили в прес-службі. Спеціальність снайпера, навідника-командира танка та закінчення інтенсивних курсів за програмою виживання за Вольського військового інституту матеріального забезпечення йому вже ніколи не знадобляться.

Также:   Українська ППО мінусує 11 повітряних цілей окупантів, авіація - ворожу переправу

Також вдалося ідентифікувати за нарукавними знаками та погонами ще одного знищеного молодого офіцера – лейтенанта Кочановського А.М., який також закінчив своє недовге життя як десятки інших товаришів по службі в статусі злочинця.

«Мабуть ніхто з елітної мотострілецької бригади з Томська не розраховував на такий розвиток подій. Вони зіткнулись із сильною, професійною та нещадною відсіччю підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. І тепер цей ворог назавжди залишиться лежати в полях нашої священної землі», – наголосили у ДШВ.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень