Порошенко назвав головний прорахунок Путіна в Україні

План Володимира Путіна захопити Україну за три дні не вдався через те, що українська армія зразка 14-го року і українська армія зразка 22-го року — це дві різні армії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на п’ятого президента Петра Порошенка.

«Прорахувався Путін тому, що це абсолютно унікальна і нова армія. Армія, яку Україна збудувала за вісім років. Уявіть собі, що в 2014 році не знали, що таке натівські стандарти. За законом вхід до приміщення Генерального штабу МО офіцеру з країн — членів НАТО був заборонений законом. Українським військовим зразка 2013 року казали: «у вас половина корупціонерів, половина агентів ФСБ, і тому з вами ніхто не буде працювати», — заявив Порошенко.

Также:   У Херсоні звільнили викраденого раніше співробітника «Суспільного»

Він також додав, що на сьогоднішній день армія добре озброєна, що кардинально змінило хід війни і є причиною того, що Путін прорахувався.

«А ще причиною є єдність українського суспільства. Я схиляю голову перед мужністю українських захисників, перед рішучістю і самовідданістю українських добровольців, волонтерів, рятівників, поліціянтів, співробітників спецслужб і врешті-решт українського народу, який продемонстрував ці дива. Я думаю, що ми здивували світ, ми здивували Путіна. І ми точно не здивували себе, бо ми знали — хто ми є», — переконаний Порошенко.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень