ЗСУ не дають ворогу просунутися в бік Запоріжжя, — Залужний

На південному напрямку ситуація контрольована. Українські захисники не дають ворогу просунутися в бік Запоріжжя та знищують окупанта у передмісті Херсону.

Про це повідомляє головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в Telegram.

"Ситуація на південному напрямку контрольована. Суттєво зменшена загроза з моря завдяки потопленню флагманського корабля Чорноморського флоту РФ. Проте небезпека висадження морських та повітряних десантів залишається", — написав Залужний.

За його словами, у звʼязку з цим продовжуються заходи щодо зміцнення протидесантної оборони, у тому числі за рахунок матеріально-технічної допомоги країн-партнерів.

"Сили оборони стійко забезпечують захист Миколаєва від ймовірних спроб противника відновити наступ та знищують ворога у передмісті Херсону. Ми не даємо ворогу можливості просунутися в напрямку Запоріжжя", — розповів Залужний.

Разом з тим, триває героїчна оборона міста-героя Маріуполя.

"Командування Збройних Сил України вживає всіх можливих заходів для надання підтримки оборонцям міста. Зокрема, знищення десантного корабля "Саратов" у порту Бердянська зменшило ризик висадки десанту та вогневого ураження з моря", — резюмував Залужний.

Читайте наш Телеграм:

Также:   На Луганщині російські окупанти виловили посмажили декоративних японських риб

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень