Російські військові масово відмовляються воювати в Україні ‒ розвідка

У російських збройних силах спостерігається хвиля відмов від участі у війні проти України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, серед «контрактників» у підрозділах 150 мотострілецької дивізії 8 армії південного військового округу ЗС РФ кількість відмов досягла 60-70% від загальної кількості особового складу.

З військовослужбовцями, які відмовилися їхати в Україну, «працюють» заступники командирів підрозділів з військово-політичної роботи та співробітники ФСБ. Людей переконують взяти участь у наступальних діях. У разі повторної відмови загрожують розправами з родичами.

«Тим, кого не вдалося переконати, заносять запис до особистої справи: «Відмовився від участі у спеціальній військовій операції на території «ЛНР», «ДНР» та України». Аналогічний запис отримують ті, хто досі не брав участі у війні проти України, а залишився у так званому «стратегічному резерві» у пунктах постійної дислокації», – йдеться у повідомленні.

Тим, хто прибув у частині під час ротації, але відмовився від участі у бойових діях, у військовий квиток ставлять штамп: «Здійснив ухилення від виконання обов’язків військової служби та службово-бойових завдань під час проведення спеціальної військової операції на території України».

Также:   От івсе – Путін догрався : Захід перейшов у режим справжньої бійки – Аббас Галлямов ..

Також застосовуються «специфічні» методи переконання: зокрема, обіцяна виплата за поранення або контузію в сумі 3 млн руб. здійснюється лише у разі повернення військовослужбовця до підрозділу для подальшої участі у бойових діях. Інакше у російських військовослужбовців виникають критичні проблеми з оформленням документів і навіть отриманням належних медичних послуг та довідок про наявність поранення.

Водночас, російське командування вживає заходів щодо приховання реальної кількості вбитих військових. Їхні тіла накопичуються в моргах населених пунктів Ростовської області. Багато тіл перебувають у моргах вже більше місяця, повідомляє розвідка.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень