«Корисні санкції»: у Росії зупинилося виробництво зенітних ракетних комплексів

У країні-агресорі зупинено виробничі потужності одного з провідних виробників озброєння, співробітникам запропонували воювати в Україні.

Як повідомляє Головне управління розвідки, йдеться про «Ульянівський механічний завод», який виробляє радіолокаційні системи та засоби протиповітряної оборони ближньої та середньої дальності для сухопутних військ, зокрема ЗРК «Бук», «Куб» та «Тунгуска».

«Причини критичного стану виробництва – використання великої кількості комплектуючих та електронних компонентів у виготовленні продукції військового призначення. Донедавна основним постачальником російського ВПК була Німеччина. Але із початком вторгнення на територію України будь-яку співпрацю було припинено», – йдеться у повідомленні.

За словами співробітників, продовжувати виробництво власними силами завод не в змозі, оскільки в ході технологічного процесу не використовується «практично нічого російського».

Также:   Як тільки ця інформація дійде до їхніх дружин і мам в Росію, вони не переживуть цього – Бутусов nокaзaв, в що aртa ЗСУ neрeтворuлa нanaднuкiв пiд Сeрeбрянкою

Наразі керівництво заводу шукає можливості обійти санкції та налагодити постачання через треті країни (зокрема Казахстан). Але такі схеми призводять до значного подорожчання комплектуючих через необхідність сплачувати послуги країнам-посередникам. Але це не передбачено бюджетом і збільшити його немає можливості.

Працівникам надають вибір: йти у неоплачувану відпустку або підписувати контракт із збройними силами для участі у війні в Україні. Рекомендована посада ‒ «оператор-навідник» ЗРК «Бук». Запропонована зарплата ‒ 50000 рублів на місяць.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень