«З розвідників — у снайпери»: кадирівці знову видають маріупольського безхатька за «полоненого ЗСУ»

Кінокар'єра безхатька з Маріуполя продовжується. Спеціально для відео його на біс взяли у полон кадирівці. Цього разу чоловік вже постав у ролі не українського розвідника, а снайпера.

Про це повідомляє телеграм-канал "Андрющенко Time"

У другій серії безхатька, якого представили Володимиром, взяли "прямо на вогневій позиції". Оскільки у чоловіка – виснажений вигляд, то автори відео пояснюють, що він – український військовий, який дуже схуд.

"Я у військкоматі служив, а потім он тут, у 18-ій", – незрозуміло пояснює "снайпер", якого ледь чути через постійні вибухи.

Чоловіка змушують роздягнутись, крупним планом знімають татуювання. Прапор України, як видно, йому "набивали" з допомогою фломастера. Безхатько знову щось пробує розповісти, що, мовляв, у бойових діях участі не брав, просто "десь там сидів".

Также:   Завтра буде сенсація на цілий світ! Щойно жінки маріупольських бійців розказали, що чоловіки їм скинули повідомлення, що в ночі буде останній бій

Зазначимо, що в попередній версії чоловік був "впійманим українським розвідником", який добровільно здався "в полон" і покався. Він щось розповідав про "самооборону" і показував на карті "позиції" українських захисників.

Маріупольські волонтери впізнали у чоловіку безхатька, якого часто бачили біля одного з храмів. Він має алкогольну залежність.

 

 

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень