«Уралвагонзавод» не може через санкції виробляти нові танки — ГУР

Російське підприємство з виробництва танків — "Уралвагонзавод" — скорочує випуск нової бронетехніки. Через запроваджені проти країни-агресора санкції завод має проблеми з фінансуванням та імпортними комплектуючими.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У ГУР зазначили, що "Уралвагонзавод" (Нижній Тагіл) намагається подолати кризу, яка виникла через введені санкції. Підприємство зіткнулося з фінансовими проблемами та нестачею імпортних комплектуючих, зокрема, броньованої сталі. Зупиняється випуск нової бронетехніки, в тому числі Т-90 і Т-14 "Армата".

"Незважаючи на широко розрекламоване "імпортозаміщення" рф не може самостійно продовжувати випуск високотехнологічної зброї без продовження постачання імпортних комплектуючих", — уточнили в ГУР.

Нагадаємо, 14 квітня Євросоюз закрив лазівку, через яку європейські країни постачали в росію зброю на десятки мільярдів доларів.

Также:   Молитви і прохання були не марними, небо України буде повністю закрите від ракет РФ: У paмкax пaкeту $40 млpд дoпoмoги вiд США пepeдaдуть Україні cиcтeми ЗРК «Patriot»,

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень