У Росії загрожують ударами по «центрах прийняття рішень» у Києві

Окупаційні війська РФ можуть завдати ударів по «центрах прийняття рішень» у Києві та інших містах України, якщо Україна не перестане «бити по об’єктах на території РФ».

Таку заяву зробив представник міноборони країни-агресора Ігор Конашенков, повідомляє Defense Express.

«Бачимо спроби диверсій та завдання ударів українськими військами по об’єктах на території Російської Федерації. Якщо такі випадки продовжаться, то Збройними силами Російської Федерації буде завдано ударів по центрах прийняття рішень, у тому числі в Києві», – заявив представник військового відомства Росії.

Судячи з усього, під диверсіями та ударами – і це лише те, що потрапило в публічний простір – мається на увазі вибух у польовому таборі під Бєлгородом або вкрай потужна пожежа на нафтобазі в цьому місті.

Як зазначає видання, у жодному разі Кремль не може запропонувати нічого, крім терору та ударів по містах. При цьому все одно: це Маріуполь, де житлові будинки цілеспрямовано знищують вогнем з танків, Харків, який засипають мінами з касетних боєприпасів, Краматорськ, де «Точкою-У» вдарили по вокзалу, де проходила евакуація, або Буча, де евакуацію рашисти не давали провести з перших днів.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Радість переповняє…Пане презuденте, мu дійшлu, – ЗСУ повідомuлu, що вuтіснuлu росіян за Український кордон. Відео
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень