Кремль відцурався Медведчука

У Кремлі заявили, що голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук не є громадянином Росії, і вони не знають, чи хоче він участі РФ у вирішенні його долі.

Джерело: прессекретар Путіна Дмитро Пєсков у коментарі російським журналістам 13 квітня, цитують ЗМІ РФ, зокрема РИА «Новости».

Пряма мова: «Що стосується обміну, про який із таким жаром, запалом, задоволенням заговорили різні діячі у Києві: Медведчук не є громадянином Росії. Він не має жодного стосунку до спеціальної військової операції. Він є іноземним політичним діячем.

Ми взагалі не знаємо, чи хоче він сам якоїсь участі Росії у вирішенні цієї пасквільної щодо нього ситуації».

Также:   Вони вже знають чим це закінчиться, тому почали екстрено вивозити свої сім’ї з РФ – силовики РФ в паніці! Режим розвалюється

Деталі: При цьому Пєсков зазначив, що Кремль «безперечно стежитиме за долею Медведчука, до чого закликає і європейських політиків, які так дбають про свободу слова, говорять про неможливість переслідування людини з політичних мотивів».

Кремль подякував Медведчуку за «вирішення гуманітарних питань».

Пєсков заявив, що Медведчук, мовляв, «завжди виступав за мир і проти війни, ухвалив непросте рішення залишитися в Україні та брати участь у судилищі проти себе».

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень