У Варшаві конфіскували російську нерухомість на користь України

Влада польської столиці вилучила для потреб громадян України нерухомість, яка перебувала у власності Росії.

Про це заявив міський голова Варшави Рафал Тшасковскі, повідомляє РБК-Україна.

«Варшава відновлює «Шпієгово», незаконно зайняте росіянами. Вкрай символічно, що ми закриваємо цей довгий процес саме зараз, в епоху російської агресії. І те, що від цього виграє українська спільнота», – заявив мер Варшави.

Йдеться про російську нерухомість за адресою Собєського, 100. Це закритий комплекс, збудований наприкінці 70-х на замовлення СРСР. Зовні будівля схожа на фортецю – триметровий паркан, бетонна стіна та навіть пункт контролю в’їзду-виїзду автомобілів.

Орієнтовно з 90-х комплекс перестали доглядати. Кількість жителів з того періоду досі залишається невідомою. Варшавська мерія вирішила забрати будинок з формальної причини — РФ не виконала взяті на себе зобов’язання щодо виділення земельних ділянок для Польщі в Москві.

«Перевіряється кожне приміщення, фіксується все, що було на місці. Після інвентаризації приступимо до перевірок технічного стану. Багато приватних компаній зверталися до нас із заявою про допомогу у ремонті цієї нерухомості, за що я їм дуже вдячний», – додав голова польської столиці.

Читайте наш Телеграм:

Также:   У небі над Кривим Рогом збили ворожі ракети
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень