Кожен українець може стати добровольцем-рятувальником: як приєднатися до тих, хто розбирає завали війни

Мешканці України можуть записатися в добровольці, щоб допомагати розбирати завали, що залишилися після бомбардувань, а також приєднатися до порятунку людей, допомоги постраждалим та іншої діяльності.

Про це пише РБК-Україна.

«Громадяни, які бажають брати участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією РФ проти України… можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту», – цитує видання повідомлення уряду України.

Формування цивільного захисту розбиратимуть завали після бомбардувань, рятуватимуть людей та допомагатимуть потерпілим, розвантажуватимуть гуманітарні вантажі, а також братимуть участь в інших заходах, спрямованих на ліквідацію наслідків російської агресії.

Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування тощо. Щоб стати добровольцем, потрібно заповнити форму за посиланням. Слід зазначити місце свого проживання, ім’я, прізвище, по батькові, телефон та електронну пошту. Жодних підтверджень з пошти не потрібно, ваша заявка буде відразу прийнята.

Также:   աойно в HАТ0 прoзвучaлu слова, які пoвергнулu nутіна в աок – "вже невдовзі Україну цілком ймовірно змoжуть взятu в альянс поза існуючuмu правuламu"

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень