Україна отримала від Естонії гумдопомогу для відновлення електроліній

Естонія відправила до України понад 10 тонн гуманітарної допомоги для забезпечення безперебійної роботи електроенергетичних систем.

Про це повідомляється на сайті  міністерства економіки та комунікацій Естонії.

Партія гуманітарного вантажу була укомплектована державою спільно з Естонською асоціацією підрядників з електротехніки (EETEL). Свій внесок у допомогу Україні зробили компанії Enersense, Onninen, Ensto.

За участю естонського МЗС до України було відправлено партію вагою понад 10 тонн, що складається з алюмінієвих проводів для ліній електропередач, контрольних кабелів та іншого приладдя, яке використовується у повітряних лініях електропередач.

За словами міністра економіки та інфраструктури Тааві Ааса, Естонія надає всю можливу допомогу Україні, яка зазнала нападу росії. Ідеться про відновлення серйозно постраждалої від військових дій інфраструктури, зокрема ліній електропередач.

Также:   Пyтiнa привселюдно опустили нижче плінтуса – "Ви ж бoмбuте жінок і дітей в Україні" – реакція глави Кремля шoкyвaлa громадськість

Генеральний директор EETEL Каарел Янес подякував активним компаніям Асоціації, які відгукнулися на запрошення.

«Я також закликаю підприємців інших сфер та організації, які їх об'єднують, максимально допомогти Україні. Жорстокі кадри геноциду агресора останніми днями підкреслюють, що внесок від усіх нас дуже важливий. Інакше наслідки можуть бути набагато гіршими, ніж сьогоднішні труднощі з поставками або зростання цін», — наголосив Янес.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень