Проросійського прем’єра Пакистану відсторонили від влади через візит до Путіна 24 лютого

Прем'єр-міністра Пакістану Імрана Хана відсторонили від влади. Парламент виказав йому недовіру, оскільки Хан відвідував Путіна напередодні повномасштабної атаки на Україну.

Про це повідомляє BBC.

Відомо, що політик і раніше відзначився відверто проросійськими поглядами. Парламент Пакистану 9 квітня висловив йому недовіру.

Хан прибув із візитом до Москви 23 лютого. Тобто тоді, коли відносини росії із країнами Заходу вже були дуже загострені через можливе вторгнення.

А ось другий день його поїздки припав саме на 24 лютого. Російські війська тоді розпочали повномасштабне вторгнення на територію України та обстрілювали українські міста ракетами.

Хан раніше багато разів казав, що його хочуть усунути від влади опозиційні партії. Мовляв, вони співпрацюють для цього з іншими державами.

Также:   Бomбезнa нoвuнa: майже ніхто і не помітив, що кoнтpнacтyn, який зараз ведуть 3СУ тa пepeхiд pociян дo oбopoнu, цe ніщо інше як… Жданов

Зокрема, він натякав, що до цього прикладають руку США, яким нібито не подобається його дружба з росією та Китаєм. При цьому Імран Хан не надавав жодних доказів своїх слів. Американська влада на це відреагувала досить різко й назвала заяви "не обґрунтованими вигадками".

Також скандальний пакистанець критикував адміністрацію президента США Джорджа Буша-молодшого за її "війну проти терору". Тобто всі кроки країни, які робилися, щоб мінімізувати небезпеку тероризму у світі.

Хан став першим прем'єр-міністром в історії Пакистану, відстороненим від влади за допомогою вотуму недовіри у парламенті. Він обіймав цей пост з 2018 року.
 

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень