ЗСУ отримають ще більше зброї з Британії

Уряд Великої Британії оголосив про новий пакет військової допомоги для України.

Про це повідомляє Defense Express.

За інформацією видання, до нової партії зброї для ЗСУ увійдуть понад 800 переносних ПТРК NLAW, додаткові ПТРК Javelin та ЗРК Starstreak, а також прилади нічного бачення, захисні шоломи та бронежилети. Всі ці зразки озброєнь показали значну ефективність у знищенні броньованих та повітряних цілей армії окупантів.

Зазначається, що наразі в українській армії одна з найбільших концентрацій піхотних протитанкових та протиповітряних засобів на одного бійця у світі.

«Так, голова Об’єднаного комітету начальників штабів США, що є найвищою військовою посадою США, офіційно повідомив про кількість протитанкової зброї та систем протиповітряної оборони, яку США та інші країни-союзники передали Україні у межах допомоги проти вторгнення РФ. За його словами мова йде про 25 000 одиниць протиповітряних систем та 60 000 одиниць протитанкової зброї», – йдеться у повідомленні.

За оцінками видання, якщо брати кількість всіх броньованих цілей у строю армії РФ до початку повномасштабного вторгнення і лише передані союзниками протитанкові засоби, то на 1 броньовану ціль ворога припадає 3,27 одиниці протитанкових засобів, які є на оснащенні українських підрозділів.

В реальності цей показник більше і складає десь у районі 4-5 одиниці виключно піхотних протитанкових засобів на одну ціль. І це без урахування всієї іншої техніки та озброєння, яке здатне знищувати бронетехніку противника. Що, у свою чергу, надає можливість швидко проводити заходи з демілітаризації російської армії. За даними Генерального штабу ЗС України, лише танків ворога знищено майже 700 одиниць.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Укрaїнcькi зaхuснuкu зaтрoфeїлu грyзoвuк із бoєкоmnлектоm, та однum оpкоm (ВІДЕО)
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень