У Білорусі офіцери КДБ підірвалися на російській міні

Два білоруських офіцерів КДБ загинули, підірвавшись на російській протитанковій міні на Гомельщині. Боєприпас залишився поблизу табору, розбитого путінськими військами біля українського кордону.

Попри те, що цю історію не афішують держструктури Білорусі, про неї повідомило місцеве видання «Наша ніва», посилаючись на інформацію власних джерел. Інцидент стався в районі Поліського екологічного заповідника – саме там отаборилося російське формування.

«Все робили за військовою наукою: окопалися, замінували підходи з кількох сторін, стали табором. Вони не знали, де вони є. Могли гадати, що в Україні. Через якийсь час отримали наказ рухатись на південь. Кинули позиції, навіть забули кілька коробок із боєприпасами», — розповіло виданню джерело.

На сліди російського табору натрапив лісник, коли обходив територію. Він запримітив коробки з боєприпасами й повідомив силовикам.

Коли два офіцери Гомельського управління КДБ відправились з лісниками на місце знахідки, то підірвались, наїхавши на протитанкову міну, яку росіяни залишили на під’їзді до табору. Про це розповіли журналістам люди, знайомі із ситуацією. Доля лісників невідома, а обидва КДБісти загинули.

Также:   Через обстріл окупантів поліцейський із Бородянки за один день втратив сім'ю з шести осіб (фото)

За інформацією видання, одним із загиблих виявився 35-річний підполковник КДБ Андрій Реуцький.

«Наша ніва» нагадала повідомлення білоруської служби «Радіо «Свобода» – днями вона інформувала про похоронну процесію у Мозирі у дворі районного відділу КДБ. Тоді співрозмовники журналістів розповіли, що співробітник спецслужби загадковим чином підірвався на міні.

Видання «Наша ніва» стверджує, що йшлося про той самий випадок.

«Нам невідомо, чому про табір не було інформації у білоруських силових структурах. Або мова про збій у комунікації, або російські війська системно використовують територію Білорусі, не повідомляючи білоруську сторону щодо того, де вони знаходяться», – резюмувало видання.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень