Росія планує залучити до війни проти України дітей з «Юнармії», — Денісова

Російська Федерація пропагує «Юнармію» серед дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях України. Планує залучити їх до війни проти нашої країни.

Про це пише уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова.

«Російська влада залучатиме дітей як гарматне м’ясо до скоєння воєнних злочинів», — заявляє Денісова.

Окупант розширює мережу «Юнармії» на території тимчасово окупованого Кримського півострова. З початку року до лав руху вступили 16,5 тисячі дітей.

«Загалом же склад юнармійського руху лише на півдні країни та в тимчасово окупованому Криму — 194 тисячі юнаків та дівчат, що перевищує кількість збройних сил РФ, задіяних у війні з Україною. У планах рашистів проведення Армійських міжнародних ігор 2022 року, де будуть готувати молодь до справжньої війни», — пише уповноважена Верховної ради з прав людини.

Также:   З початку війни в Україні зруйновано понад 600 медустанов

Пропагуючи вступ до армії серед цивільного населення тимчасово окупованих територій України, Російська Федерація порушує закони Женевської конвенції щодо захисту цивільного населення під час війни й права дітей щодо залучення їх до збройних конфліктів.

«Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну та експертної місії, створеної державами-учасницями ОБСЄ відповідно до Московського механізму, врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини РФ в Україні», — пише Денісова.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень