Австрія скасувала обмеження для українських перевізників

Австрія скасувала усі обмеження для українських перевізників. Відтепер усі вантажні перевезення територією країни можна буде здійснювати без будь-яких дозволів.

Про це повідомив у Telegram заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

"Давно вели перемовини і тепер вже можна оголосити результат. Отже, ще одна країна Європейського союзу зняла усі обмеження для українських перевізників — тепер усі вантажні перевезення територією Австрії можна буде здійснювати без будь-яких дозволів.

З урахуванням доброї волі наших колег з Словаччини, українські перевізники отримали безперешкодний та бездозвільний шлях вантажів до Італії", — написав він.

"А ми тим часом продовжуємо перемовини з іншими країнами як у ЄС, так і за її межами щодо спрощення роботи нашим перевізникам.  І ДУЖЕ ДУЖЕ чекаємо та віримо у позитивне рішення з боку однієї щиро дружньої та неймовірно важливої країни, яка під час цієї війни проявила себе як справжній друг", — додав він, маючи на увазі Польщу.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Пoрoшeнко вийшов і офіціно перед журналістами підтвердив, що він повністю готовий приєднатися до пeрeговорів щодо вuзволeння українськuх військовuх

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень