Хотіла сховатися від війни, але її вбили: стало відомо про ще один злочин росіян під Києвом

У селі Мотижин під Києвом ідентифікували ще одну жінку, вбиту російськими загарбниками. Нею виявилася 41-річна киянка Ярослава Литвиненко. Жінка разом із молодшою сестрою приїхала на початку війни в будинок своєї бабусі, де жили її батьки, сподіваючись сховатися від обстрілу.

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Приїхала сховатися від війни

У селах та містах під Києвом, які цілий місяць провели під окупацією російських загарбників, продовжують знаходити закатованих та вбитих українців.

Так, село Мотижин на Житомирській трасі стало відомим після того, як у братській могилі в лісосмузі виявили практично всю сім’ю старости цього села Ольги Сухенко. З нею був закопаний чоловік Ігор та син Олександр. Живою залишилася лише дочка старости, яка з сім’єю покинула село у перші дні війни.

Також у братській могилі виявили тіло волонтера з Ірпеня Сергія Кубрушка. Він із братом привіз сюди продукти для мешканців та був убитий російськими солдатами.

Наразі стало відомо про загибель 41-річної Ярослави Литвиненко. Жінка приїхала до Мотижина з Києва на другий день війни, щоб сховатися від вибухів. Багато хто тоді думав, що можна пересидіти війну в маленькому населеному пункті.

«Розповідали, що в Мотижині прописано приблизно 1300 мешканців. А на початку війни тут налічувалося 5000 людей», – каже один із мешканців.

Яся загинула, батькові вдалося вижити

Ярослава Литвиненко для Мотижина була не чужою людиною. Тут жила її бабуся, яка давно померла, але лишився будинок. Також у селі живуть її батько та мама. Ярослава і раніше часто бувала в Мотижині. У шкільні роки вона тут бігала на дискотеку.

Также:   "Їде 3 камази "груз 200″, командири всі загuнyлu": в мережу потрапило листування з чату російських військових. фото

Як розповіла подруга Ясі Світлана, коли російські окупанти їхали вулицею, вони відкрили вогонь по будинках, що стояли біля дороги. «Їхній будинок якраз знаходився вздовж дороги, а Яся з батьком були у дворі. Ми ще точно не знаємо, як саме все сталося. Але її поранили, а потім її та батька орки забрали з собою. Це було 19 березня», – каже Світлана.

Батьку Ясі вдалося врятуватися – чи його відпустили, чи він втік, поки неясно. А ось Ярослава загинула. Її тіло виявили лише зараз. Друзі навіть не знали, знайдуть її чи ні.

«Мені подруга зателефонувала і кричала в трубку, що нашої Ясі немає. Я досі не можу в це повірити, мені здається, що вона жива. Я думала, може, вона знайдеться. Але ні», – плаче Світлана.

Ярослава жила в Києві на Севастопольській площі, працювала в магазині. Вона сама виховувала сина, він несе службу у президентському полку. Минулого року він брав участь у параді на День Незалежності і Ярослава дуже ним пишалася. Вона зуміла виховати дуже гарного хлопця.

Зараз вся родина Ясі готується до похорону.

Усього ж у Мотижині офіційно наразі відомо про шістьох загиблих. Але пошуки зниклих людей ще тривають.

 

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень