У Google не можуть пояснити, куди зникають сайти російських держорганів

Як стало відомо, з пошукової видачі Google зникла низка російських державних сайтів. Компанія ж пояснює, що не причетна до цього, але вже розбирається.

Про це пише російський Интерфакс.

Черговий скандал здійнявся, коли росіяни виявили, що посилання на сайт Міноборони не видається в пошуку. Роскомнагляд поспішив заявити, що в Google спеціально прибрали його, і зажадав негайно зняти обмеження. Проте виявилось, ніяких обмежень і не було.

Пізніше з'ясувалось, що зник не лише сайт Міноборони. Крім нього система не видає ресурси російського МВС, Мін'юсту, Мінцифри, мерії Москви та Держзакупівель.

У Google прокоментували, що доступ до цих сайтів не блокується.

"Ми не робили ніяких дій стосовно цих вебсторінок і розбираємося в ситуації. […] Схоже, вебсторінка блокує наші системи та не дозволяє їм виявити її. Тому при певних пошукових запитах сайт не відображається в результатах пошуку", – заявили в компанії.

Также:   З'явилося нове відео удару по Кременчуку, зняте за 500 метрів від ТЦ

Таким чином розробники натякнули, що російська сторона сама винна, що "сховала" сайти від індексації пошуковою системою Google. Наразі невідомо, чи зроблено це випадково, чи спеціально, щоб потім "наїхати" на Google.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень