Стало відомо, скільки біженців планує повернутися до України

Близько 80% громадян України, які виїхали за кордон через російське вторгнення, хочуть повернутися додому після війни.

Такими є результати дослідження Центру Разумкова, передає 24 канал.

Опитування проводилося на пунктах пропуску через державний кордон України в Закарпатській області (пункти пропуску Ужгород, Малий Березний та Чоп (Тиса). Відповіді давали громадяни України віком від 16 років, які перетинали державний кордон пішки або автомобільним транспортом.

«Майже 80% українців, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року, налаштовані повернутися на Батьківщину, щойно закінчиться війна. Ще 11% біженців вагаються. Водночас, 10% громадян України зізналися, що повертатися до рідних країв не планують», – йдеться у повідомленні.

Також третина (35%) опитаних вважають достатньою допомогу міжнародного співтовариства в Україні, 43% – недостатньою, а 23% не змогли відповідати.

Дії державного керівництва України за протистояння окупантам 78% респондентів оцінюють позитивно, лише 2% – негативно. Ще 20% людей не змогли дати оцінку.

Що важливо, 89% українців вірять у те, що Україна здобуде перемогу у цій війні, 10% сумніваються і лише 1% не вірять у тріумф нашої держави.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Зараз вся мережа буде гудіти: Генштаб вранці підтвердuв повнuй розгром сuл протuвнuка в Чорнобаївці- це вже 20-й раз!!!
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень