«Корисні санкції»: російські компанії не можуть виконати оборонне замовлення

Через інфляцію та санкції в країні-агресорі поставлено під питання виконання оборонного замовлення.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За інформацією відомства, російські компанії зіштовхнулися з серйозними проблемами при виконанні військових замовлень. Інфляція через запровадження санкцій «з’їдає» передбачені на виробництво зброї кошти. Додаткові кошти у бюджеті РФ відсутні.

Це стало відомо з отриманої доповіді апарату уряду РФ з проблемних питань під час виконання контрактів державного замовлення підприємствами оборонно-промислового комплексу.

«З тексту випливає, що для уникнення підвищення цін, зафіксованих державним замовленням, уряд РФ дозволив укладати контракти з єдиним постачальником. Втім, це не призвело до очікуваного результату. Ціна виконання робіт все одно зросла через суттєве подорожчання матеріалів та комплектуючих. А наполягання міністерства оборони РФ на фіксації цін призводить лише до збитків для визначеного «єдиного виконавця» військового замовлення», – йдеться у повідомленні.

На даний час виконання замовлення МО РФ поставлено під питання через брак коштів та неузгодженості дій між урядом та виробниками. Ця ситуація є прямим наслідком запроваджених міжнародних санкцій проти РФ загалом та її ВПК зокрема.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Внаслідок ракетного удару по Миколаєву троє людей загинуло, п'ятеро поранено - ОВА
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень