«Домовлятися з Україною на будь-яких умовах»: в ОРДЛО критично оцінюють шанси Росії на перемогу

Любителі «русского мира» на окупованих територіях Донбасу втратили віру у перемогу РФ над Україною.

Про це пише «Діалог.ua» з посиланням на ЗМІ, які підтримують терористів.

Зокрема в ОРДЛО через 40 днів війни визнали, що Росія не змогла перемогти Україну і вже не зможе. Там зазначають, що, згідно з довоєнними опитуваннями, понад 50% українців заявили про готовність зі зброєю в руках боротися за свою країну. Це відкриває для Києва величезні можливості щодо мобілізації у війні проти РФ. Потенційно до ЗСУ готові приєднатися мільйони українців. А західні союзники Києва забезпечать їх фінансуванням та найсучаснішою зброєю.

«Путіна «кинули» ті, хто розікрав фінансування та доповідав «нагору» про «зустріч з квітами» російських військових в Україні, вкрали, до речі, чимало, близько $5 млрд, і ця стратегічна помилка, власне, і призвела до нинішніх проблем», ‒ пишуть окупаційні ресурси.

Прості росіяни, незважаючи на запекле пропагандистське накачування, особисто брати участь у війні не бажають. Крім того, РФ, ймовірно, не вдасться фінансово потягнути багатомільйонну армію, яка могла б прорвати українські фронти. ЗМІ, які підтримують окупантів, вважають, що у Кремля не залишилося хороших кроків.

«Вихід простий: «весь світ в труху» або домовлятися з Україною на будь-яких умовах, віддавши при цьому Крим та Донбас… Ми не Путін, і що він обере, не знаємо. Єдине, що розуміємо чітко: варіанти можуть бути погані або дуже погані», – йдеться у повідомленні.

Читайте наш Телеграм:

Также:   Цe пpocтo нeймoвipнo! У pociйcькoгo тaнкicтa, який вижив пpи пoвтopнiй пepeпpaвi пiд Бiлoгopiвкoю, зaпитaли: – "Ви щo, нe бaчили, cкiльки тут вжe гopiлoї тexнiки?"

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 3 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень