100 дронів-камікадзе Switchblade відправили Україні Сполучені Штати

США відправили українським військовим 100 так званих дронів-камікадзе Switchblade.

Про це повідомляє CNN.

У департаменті оборони США заявили, що ці дрони надійдуть в Україну швидко, якщо ще не надійшли.

"Ми проводимо переговори з українцями стосовно майбутнього застосування дронів Switchblade, і звичайно, ми будемо тримати цю можливість відкритою у майбутньому", — сказав речник Пентагону Джон Кірбі.

Зазначається, що так звані дрони-камікадзе є маленькими, переносними, і вони мають боєголовки та вибухають при зіткненні. Найменша модель може вразити мішень на відстані до шести миль (приблизно 9,6 км).

Кірбі додав, що США підготували невелику групу українських військових, які перебували в США, а потім повернулись в Україну для навчання інших.

"Особа може бути належно підготовленою щодо застосовування дрону Switchblade впродовж близько двох днів або близького того", — додав Кірбі.

Він зазначив, що США вивчать інші належні можливості, якщо це буде потрібно, аби підготувати більше осіб для застосування цих дронів.

Также:   Пyтінy і вiйcькoвiй aгрeсiї РФ проти України, кiнeць – Щoйнo Німеччина дaлa "зеленe світло" нa повну кoнфicкaцiю рeзeрвiв Цeнтрoбaнку РФ – "Укрaїнa отрuмaє понaд 300 млрд долaрiв – ЗМI

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень