Україна отримала модульні будинки для постраждалих від війни (фото)

США передали Закарпатській області 18 модульних будинків, які можуть забезпечити тимчасове проживання людей за будь-яких умов.

Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.

«Ці будинки монтуються за лічені хвилини, швидко та легко транспортуються, мають усі необхідні елементи для поселення сімей на певний період», – заявив голова ОВА Віктор Микита, додавши, що модульні споруди відправлять до Київської області.

У США такі конструкції використовували для забезпечення проживання людей після природних катастроф.

Враховуючи це, керівництво області разом із заступником керівника Офісу Глави держави Ігорем Жовквою запропонували американським колегам розглянути можливість постачання та компактного розташування містечок із модульних будинків у регіонах, які сьогодні звільнені Збройними Силами України від окупанта, і де люди залишилися без даху над головою через бомбардування.

Также:   Українська ППО знищила штурмовик, ракету і три безпілотники РФ

Україна отримала модульні будинки для постраждалих від війни (фото)

Україна отримала модульні будинки для постраждалих від війни (фото)

«Це дасть змогу постраждалим тимчасово проживати на власних ділянках та відбудовувати й ремонтувати своє пошкоджене житло», – прокоментував Микита.

Своєю чергою представники США запропонували створити спільний фонд на Закарпатті, який би міг акумулювати благодійні внески зі Штатів для розбудови місць компактного проживання вимушено переміщених осіб.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень