Силовики поранили під час затримання «рейкових партизанів» Білорусі

Силовики режиму Лукашенка затримали трьох білорусів 27 та 28 років, причетних до знищення двох релейних шаф сигнальної установки під Осиповичами, що забезпечує рух залізничних поїздів.

Джерело: «Радыё Свабода«, правозахисний центр «Вясна», начальник кримінальної міліції МВС Геннадій Казакевич, якого цитує держінформагенство «БелТА«.

У МВС Білорусі повідомили, що в ніч на 30 березня за силової підтримки Служби безпеки РБ було затримано трьох жителів Бобруйска, одного було поранено.

За даними «Вясни», при затриманні чоловіки чинили активний опір і намагалися втекти. Сили безпеки застосували зброю. Один із затриманих отримав поранення та перебуває в медичному закладі. Іншим було надано медичну допомогу на місці.

Начальник кримінальної поліції МВС Білорусі Геннадій Казакевич заявив, що «акти тероризму на залізниці РБ жорстко припинятимуться» силовиками з використанням зброї.

Также:   Українські захисники показали, як російські танкісти здійснили «прикре самогубство» (відео)

6 квітня стало відомо, що 30 березня поліція затримала ще одного співробітника білоруської залізниці, співробітника Барановицького відділення «БЖД» та адміністратора тематичних ресурсів «БЖД» у «ВКонтактіе та «Однокласниках» Валентина Самасюка. Де він зараз перебуває і в якому стані невідомо, повідомляє @belzhd_live.

Наприкінці березня у Білорусі за диверсії було затримано не менше 40 залізничників.

Нагадаємо: Формування BYpol, оголошене режимом Лукашенка екстремітським, продовжує закликати білорусів до здійснення диверсій на об’єктах залізничного транспорту та інфраструктури Білорусі у рамках плану «Перамога».

Білоруські «рейкові партизани» таким чином намагаються чинити опір російській агресії проти України. Як відомо, через Білорусь РФ перекидає, щоб воювати, в Україну живу силу та техніку.

Читайте наш Телеграм:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень