В Україні представили військове формування “Легион Свобода России” (ВІДЕО)

В України відбувся брифінг за участю представників нового військового формування «Легион Свобода России». «Легион» складається з росіян та російських військових, які погодилися воювати проти путінського реджиму на боці України.

Про це повідомляє видання «Interfax-Україна».

Командир роти розповідає, що він російський військовий, який 27 лютого за допомогою співробітників перейшов на український бік, щоб «захистити українців від справжніх фашистів».

Бійці розповідають, що для вступу у формування чинним російським військовим, які перебувають на території України, потрібно скласти зброю та здатися у полон.

Потім бійці мають пройти перевірку, отримати погодження комісії та далі приймається рішення на вступ.

На сторінці формування у соціальній мережі Telegram публікуються фотографії бійців «Легіону» з комплексами NLAW та переносно-зенітними ракетними комплексами.

Также:   Дуда як тільки прибув в Україну відразу сказав, як має закiнчuтuся вiйна, розв’язана Путiнuм – ці слова зірвали овації

На фотографіях бійці представлені не в українській формі, вони носять російську «цифру».

Нарукавний знак формування «Легион Свобода России» має вигляд прямокутного знаку з трьома горизонтальними смугами: верхньої — білого, середньої — блакитного і нижньої — білого.

Читайте Ukrainian Massacre:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень