У Німеччині засудили проросійський автопробіг у Берліні — Spiegel

Низка німецьких політиків федерального та земельного рівня виступили з засудженням проросійського автопробігу у Берліні.

Про це повідомляє Spiegel.

У неділю, 3 квітня, коли світ був вражений фото підтвердженнями звірств російських військових у Бучі, росіяни влаштували в Берліні автопробіг на підтримку рф. Уперше після початку війни було масово використано прапори країни-агресора. 

Транспортні засоби були прикрашені прапорами росії та Німеччини. Німецькі політики з федерального уряду та урядів земель з обуренням відреагували на публічні вияви підтримки нападу росії на Україну.

"З огляду на звірства і фотографії останніх кількох днів, я особисто не можу зрозуміти, як можна стати на бік військового злочинця", — сказав міністр внутрішніх справ Північного Рейн-Вестфалії Герберт Реул.

Міністр внутрішніх справ Тюрингії Георг Майєр сказав:

"Такий автомобільний парад нестерпний і більше не має відбуватися".

Експерт міністерства внутрішніх справ Стефан Томае та федеральний міністр юстиції Марко Бушман зазначили, що публічне схвалення російської загарбницької війни проти України є кримінальним злочином.

"Тому можливість притягнення до кримінальної відповідальності в будь-якому випадку має бути розглянута", – сказав Томае.

Бушманн повідомив, що за схвалення війни може загрожувати штраф і позбавлення волі на строк до трьох років.

Также:   Захисники Одеси знищили 2 морські міни

За даними поліції, у проросійському автопробігу взяли участь близько 400 автомобілів. За словами міністра внутрішніх справ Берліна Торстена Акмана, також використовувався символ Z для підтримки загарбницької війни в Україні.

Читайте Ukrainian Massacre:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень