Супутникові знімки Бучі розвінчали фейк Росії: тіла лежали на вулицях ще з середини березня (фото, відео)

Супутникові знімки, зроблені приватною американською компанією Maxar Technologies, спростовують твердження Росії про те, що вбивство мирних жителів у Бучі нібито сталося після того, як окупанти покинули місто.Журналісти провели аналіз цих знімків «до та після».

The New York Times вивчила супутникові знімки Бучі та з’ясувала, що деякі тіла лежали на вулицях кілька тижнів ще з середини березня.

При цьому міноборони РФ офіційно заявляє, що російські солдати залишили Бучу 30 березня. Тобто ці люди були вбиті, коли місто перебувало під контролем російської армії.

На одному відео, знятому депутатом місцевої ради 2 квітня, видно, як по вулиці Яблонській у Бучі розкидані тіла. Супутникові знімки, надані The Times компанією Maxar Technologies, показують, що щонайменше 11 з них перебували на вулиці з 11 березня, коли Росія окупувала місто.

Щоб з’ясувати, коли з’явилися тіла та коли мирних жителів, ймовірно, було вбито, команда візуальних розслідувань видання провела аналіз супутникових знімків «до і після».

Также:   Це не просто новина, це справжнє святօ: Кремль вже не приховуючи відкритօ благає нас про якнайшвидші перемовини, у них справжня катастрофа, – Арестович

Як видно, на знімках зображені темні об’єкти, схожі за розміром з людським тілом, які з’явилися на вулиці Яблонській у період з 9 по 11 березня. Об’єкти з’явилися в тих позиціях, у яких були знайдені тіла після того, як українські війська повернули Бучу, як показують кадри від 2 квітня. Подальший аналіз показує, що об’єкти залишалися в такому положенні понад три тижні.

На другому відео, знятому на вулиці Яблонській, видно ще три тіла. Одне лежить біля велосипеда, інший біля покинутого автомобіля. На супутникових знімках видно, що покинуті автомобілі та розташоване поруч тіло з’являються в період з 20 по 21 березня.

#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z #работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня #россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #zапрезидента #zароссию #stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир

 

 

Читайте Ukrainian Massacre:

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень