Три країни ЄС продали росіянам найбільше зброї, починаючи з 2014 року

Попри ембарго на експорт зброї з Європи в росію, що почало діяти з 2014 року, країна-агресор ще 5 років продовжувала купувати зброю ЄС принаймні до 2020 року.

Про це повідомляє Investigate Europe.

Зазначається, що Кремль продовжував інтенсивно закупляти ракети, літаки, бронетехніку, безпілотники й багато іншого. Про це свідчать публічні дані, які проаналізували іноземні журналісти-дослідники.

Як відомо, законодавчі норми Євросоюзу заборонили продаж зброї цій тоталітарній країні після окупації Криму. Проте країни, які експортували зброю до рф, скористалися юридичною лазівкою. Це було потрібно не для нових постачань майбутніх засобів скоєння терору, а лише для продовження багаторічного експорту.

Які країни найбільше заробили на російській армії в ці роки:

  • Франція – 152 мільйони євро. Поставлялися бомби, ракети, торпеди, ракети, заряди вибухівки, летальна зброя, літаки з їхніми компонентами, "обладнання для обробки зображень".
  • Німеччина – 121,8 мільйона євро. Криголамні судна, гвинтівки та машини "особливого захисту".
  • Італія – 22,5 мільйона євро. Бойові автомобілі моделі Lynce. Вироблялися з італійських деталей на російських заводах Iveco. Доведене використання Росією у війні проти України.

Менші експортери:

  • Чехія – літаки, які легші за повітряні транспортні засоби, безпілотні літальні апарати, авіадвигуни та авіаційне обладнання;
  • Австрія – військова техніка, гладкоствольна зброю калібром до 20 міліметрів, автоматична зброя калібру 12,7 міліметрів. Також "пристрої для встановлення боєприпасів і запалів (із відповідними компонентами).
  • Болгарія – військові судна (надводні або підводні), спеціальне військово-морське обладнання. Також аксесуари та компоненти;
  • Словаччина;
  • Фінляндія;
  • Хорватія;
  • Іспанія.
Также:   "Це остаточно і безповоротно – щойно Зеленський та Шольц озвучили умову за якої можливі переговори з РФ

Журналісти звернулися за поясненням до робочої групи з експорту звичайних озброєнь Ради Євросоюзу (COARM). Там це пояснили, що такі речі називаються не "лазівка", а лише "винятки" ембарго.

У Раді ЄС наголосили, що ембарго на озброєння не стосується контрактів, які укладені до 1 серпня 2014 року. Також можна продовжувати експорт за допоміжними контрактами, які необхідні для виконання старіших договорів.

"Цифри, які ви знайдете в базі даних, повинні підпадати під ці виключення. Держави-члени відповідають за дотримання ембарго на постачання зброї та спільної позиції ЄС", – повідомили в COARM.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень