СІТ отримала підтвердження, що Росія перекидає війська на схід України

Журналісти-розслідувачі Conflict Intelligence Team отримали підтвердження того, що Росія перекидає війська з Київської області та резерви на Донбаський напрямок.

Джерело: CIT.

Дослівно СІТ: «В останні дні представники української влади та західних розвідок, а також військові аналітики попереджають, що російські сили, які виводять із півночі України, можуть бути перекинуті на Донбас. Сьогодні ми отримали перше підтвердження цієї інформації».

Деталі: 2 квітня на відео в Білорусі було знято ешелон із десантною технікою (БМД-2). За даними CIT, на ешелоні можуть бути машини зі складу десантних частин або з’єднань, які брали участь у боях на території Київської області – 76-ї десантно-штурмової дивізії, 98-ї повітряно-десантної дивізії або 31-ї десантно-штурмової бригади.

Згідно з базою даних російської залізниці, ешелон іде на станцію Новий Оскол у Бєлгородській області – це неподалік від кордону з окупованою частиною Харківської області.

Також на розташовану неподалік станцію Валуйки йде ешелон з Т-72Б3, який вирушив з Єльні, де дислокований 59-й танковий полк 144-ї мотострілецької дивізії. За даними CIT, в останні тижні перед вторгненням там перебувала техніка 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу. Журналісти-розслідувачі припускають, що ці танки могли не брати участі у вторгненні через несправності, а тепер їх відремонтували.

Также:   Російські окупанти вкотре обстріляли Луганську область (ФОТО)

Повідомляється, що техніка, яка прибула, швидше за все, пройде на південь через Куп’янськ і Ізюм, нещодавно захоплений російськими військами, у напрямку Слов’янська Донецької області.

«Перекидання як виведених, так і, можливо, раніше не задіяних машин означає, що російське командування налаштоване серйозно, і що найближчими днями битва за Донбас тільки розгорятиметься», – підсумували в СІТ.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень