В Україні викрили нові фейки російської пропаганди

Центр протидії дезінформації при РНБО оприлюднив чергову добірку дезінформації, маніпуляцій та "вкидів", які російська пропаганда спродукувала 2 квітня.

Про це ЦПД повідомляє у Телеграмі.

Зокрема, за даними Центру, заступник голови Радбезу рф Дмитро Медведєв, коментуючи позицію росії щодо вступу України до Євросоюзу, заявив, що вступ до ЄС неможливий без членства в НАТО. Центр протидії дезінформації застерігає, що це твердження є фейком.

Інший фейк російська пропаганда поширила щодо обстрілу з "Градів" Святогірської лаври, вирішивши майже за два тижні після скоєння цього злочину перекласти відповідальність за нього на українських військових. Зокрема, озвучувалися тези "бійця неонацистського батальйону «Айдар»", який стверджував, що обстріли нібито здійснювалися для дискредитації армії рф.

Также:   Українські захисники показали, як російські танкісти здійснили «прикре самогубство» (відео)

Водночас курські засоби масової інформації звинуватили українських військових в обстрілі території області для створення паніки серед місцевого населення. Центр протидії дезінформації підкреслює, що всі ці звинувачення є безпідставними, оскільки ЗСУ зайняті виключно здійсненням оборонних та контрнаступальних заходів на території України.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень