Прикордонники попередили спробу незаконного перетину кордону на Одещині (фото)

На Одещині військовослужбовці Держприкордонслужби зупинили серед ночі біля державного кордону з Молдовою автомобіль «Рено».

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

У салоні, крім водія, знаходились чотири пасажири, ще два – в багажнику. Охоронцям кордону вони в один голос волали, що їдуть до рідної бабусі в село Болградського району Одещини. Проте, як звати та за якою адресою проживає старенька, «онучата» не згадали. І це не зважаючи, що всі були досить дорослими – від 20 до 40 років.

За спробу незаконного перетинання державного кордону пасажирів притягнули до адміністративної відповідальності за 204-1 КУпАП. Щодо перевізника, вирішується питання про притягнення його до кримінальної відповідальності за ст.332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Также:   Росіяни намагаються відновити роботу порту в Маріуполі

#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z #работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня #россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #zапрезидента #zароссию #stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень