Окупанти намагаються встановити контроль над територіями Донбасу

Генштаб ЗСУ опублікував оперативну інформацію станом на 12:00 3 квітня.

Противник продовжує завдавати систематичних ракетних та авіаційних ударів по об’єктах цивільної інфраструктури та базах зберігання паливно-мастильних матеріалів. Зазначається проведення заходів щодо підготовки особового складу та техніки з метою формування додаткових підрозділів для участі у бойових діях на території України.

«Основні зусилля супротивника зосереджені на підготовці до відновлення наступальних дій, встановлення контролю на територіях Донецької та Луганської областей», – йдеться у повідомленні.

На Поліському напрямку противник завершив відведення окремих підрозділів Східного військового округу на територію республіки Білорусь, з наступним перекиданням зазначених підрозділів на територію Російської Федерації.

На звільненій території Київської області у районах населених пунктів Велика Димерка, Скибін та Гоголів підрозділами сил оборони здійснюється зачистка території від мінно-вибухових пристроїв, встановлених російськими окупантами.

На Сіверському напрямку ворог завершив відведення підрозділів Центрального військового округу на територію російської федерації.

«У районі міста Суми продовжується відхід окупаційних військ. Ворог забезпечує прикриття і логістичну підтримку окремих підрозділів, що відводяться на територію Російської Федерації. На звільнених територіях залишаються нечисленні групи військовослужбовців збройних сил російської федерації, які ховаються або намагаються самостійно перетнути державний кордон України», – інформує Генштаб.

На Слобожанському напрямку окупанти блокують Харків. Основні зусилля противника зосереджуються на продовженні наступальних дій у напрямку Ізюму. З метою виявлення слабких місць у оборонних позиціях наших військ противник продовжує ведення розвідки.

На Донецькому напрямку ворог продовжує обстріл населених пунктів і позицій наших військ та ведення штурмових дій з більшості напрямків. Успіху не мав, здійснює перегрупування.

На Южнобузькому напрямку триває бій за населений пункт Олександрівка.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Также:   "А3oвsталь – тeрmінoвe відео": вас обманули, це було не здавання в пoлoн, як це по всіх каналах гуділи росЗМІ. Це був обмін тяжкoпoранених українських військoвих
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень