У російській еліті розпочалися безпрецедентні «чистки» ‒ ЗМІ

Система влади РФ розпочала активний пошук «націонал-зрадників» серед російських еліт.

Про це пише «Діалог.ua» з посиланням на російські ЗМІ.

За інформацією видання, топ-чиновники російської цивільної авіації, які перебували біля керма галузі в момент початку спецоперації, опинилися в групі ризику. Система розпочала чистки, і першими «жертвами» стануть представники цієї галузі.

«Передумови чисток очевидні: відкликання західними лізинговими компаніями 450 літаків, або 80% всього пасажирського флоту ‒ рішення, яке не могло бути прийняте без участі осіб, знайомих із становищем у російській авіагалузі зсередини. Саме цей захід оцінюється експертами як найбільш критичний із усіх санкцій», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим 31 березня Путін провів спеціальну нараду з представниками спецслужб, де обговорювали контррозвідувальну діяльність у галузі пасажирських авіаперевезень.

Першими під підозри у співпраці з Заходом потрапили екс-глава «Аерофлоту» Михайло Полубояринов (власник двох квартир у Ризі), який залишив Росію, директор групи «Газпромбанк Лізинг» Максим Агаджанов і перший заступник директора ГТЛК Олег Лебединець, який втік у Дубай. Його рідний брат, до речі, Ігор Лебединець, обіймає посаду заступника голови правління «Приватбанк». Ця спорідненість стала додатковим аргументом для силовиків.

«Так чи інакше, цивільну авіацію, а слідом за нею і інші галузі, чекають безпрецедентні перевірки та чищення. Програму саморуйнування запущено», – констатують російські ЗМІ.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Также:   Бomбезнa нoвuнa: майже ніхто і не помітив, що кoнтpнacтyn, який зараз ведуть 3СУ тa пepeхiд pociян дo oбopoнu, цe ніщо інше як… Жданов
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень