Президент підписав закон про скасування цьогорічних вступних випробувань у ВНЗ

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає скасування складання Державної підсумкової атестації, Зовнішнього незалежного оцінювання, Єдиного вступного іспиту та Єдиного фахового вступного випробування у 2022 році.

Відповідні дані оприлюднені на сайті Верховної Ради.

У картці документа зазначається, що 1 квітня його було повернуто з підписом глави держави.

Законом передбачається звільнити від проходження Державної підсумкової атестації здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

Окрім того, документ містить норми, що прийом до закладів фахової передвищої освіти та на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра здійснюється в особливому порядку, визначеному Міністерством освіти і науки України, без використання результатів Зовнішнього незалежного оцінювання, Єдиного вступного іспиту та Єдиного фахового вступного випробування.

Также:   Бeрiть прuклaд, "oлiгaрхu"! Чoлoвiк Кaмaлії прuдбaв два вuнuщyвaчi для української армії

Очікується, що реалізація законодавчого акта дозволить здійснити збереження студентського контингенту, національного інтелектуального потенціалу, стимулювання до навчання в Україні, навіть у воєнний час, а також знизить соціальну напругу в суспільстві в частині підготовки та складання незалежних освітніх оцінювань та організації вступної кампанії у 2022 році.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень