МОН планує в червні представити пробний варіант мультидисциплінарного тесту (відео)

Міністерство освіти та науки (МОН) планує в червні представити пробний варіант мультидисциплінарного тесту.

Про це розповів міністр освіти та науки Сергій Шкарлет на брифінгу, присвяченому вступній кампанії-2022, повідомляє Укрінформ. 

«На сьогодні дано доручення Українському центру оцінювання якості освіти за квітень-травень розробити повний формат таких тестів, буде і пробний (тест). Сподіваюся, що в червні ми зможемо продемонструвати пробний варіант», — розповів міністр.

За його словами, оцінка за тест буде відповідати чинним програмам ЗНО і результат кожного зі складників тесту подаватиметься в тестових балах за шкалою 100-200.

Також Шкарлет уточнив, що цього року при вступі не буде враховуватися середній бал атестата. Водночас діятимуть, як і в минулі роки, сільський, галузевий та регіональні коефіцієнти. Збережеться і пороговий бал для окремих спеціальностей.

Также:   На Чернігівщині російські окупанти обстріляли агропідприємство (ФОТО)

«Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менш як 125, якщо мова йде про місця державного та регіонального замовлення», — наголосив Шкарлет.

Результати сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання попередніх років (вони діють три роки) будуть також використовуватись на тому ж рівні, що й результати національного мультипредметного тесту.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень