Мер-зрадник міста Рубіжне знову перейшов на бік окупантів (ВIДЕО)

Мер міста Рубіжне Луганської області Сергій Хортів, який в 2014 році співпрацював з терористами, знову став на службу до російських окупантів.

Про це журналіст Денис Казканський повідомив у фейсбуці.

«Мер Рубіжного Луганської області Сергій Хортів, який у 2014 році підтримував бойовиків, але потім уник відповідальності, знову перейшов на сторону окупантів. Тепер він волає про «геноцид Донбасу» та «український нацизм», хоча до початку війни спокійно працював мером і ні на який геноцид не скаржився.

Який сюрприз! Вісім років я писав про мерів-колаборантів, які проводили незаконний «референдум» і допомагали бойовикам. Вісім років казав, що якщо їх не притягти до відповідальності, вони обов’язково дочекаються моменту, щоб зрадити знову. І ось саме так і вийшло.

У 2014 Хортів відкрито співпрацював з терористами. За це держава так і не змогла притягти його до відповідальності. І ось результат — він знову на боці окупантів», — йдеться у повідомленні.

Также:   Зараз вся мережа буде гудіти: Генштаб вранці підтвердuв повнuй розгром сuл протuвнuка в Чорнобаївці- це вже 20-й раз!!!

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень