Зеленська зізналася, як її діти переживають війну

Дружина президента України Олена Зеленська з дітьми під час війни перебувають у безпечному місці, з ними – надійна охорона. Діти глави держави поводяться дуже дисципліновано. Разом із мамою вони обговорюють те, що відбувається.

Як розповіла перша леді країни в інтерв’ю німецькому виданню Zeit, старша дочка Олександра сама знаходить інформацію – вона все добре розуміє. Молодший син Кирило також усвідомлює, що Україна зараз бореться за виживання.

«І ми з нею (дочкою, – ред.) обговорюємо те, що відбувається. Молодший малює війну, і мені це страшно. Я б хотіла, щоб він малював щось інше. Я мрію про той день, коли він знову почне малювати Бетмена або Людину-павука», – сказала Зеленська.

Дружина президента згадала, що їхні діти добре трималися у перші дні вторгнення. Вони не ставили зайвих питань і все робили швидко.

Также:   Чоловік загинув, донька поранена: що відомо про росіянку, яка постраждала від обстрілу Києва

«Їм не заважало те, що їм доводилося спати в одязі кілька днів поспіль. Однієї ночі я так втомилася, що міцно заснула і не почула повітряну тривогу. Мій син мене абсолютно спокійно розбудив і сказав: «Мамо, нам знову треба до підвалу. Прокидайся. Пізніше поспиш», – розповіла Зеленська.

За словами першої леді, мужність їй вселяє віра в нашу армію та в нашу перемогу, надія на вільне та блискуче майбутнє, а також любов до України.

 

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 1 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень