Військові РФ відмовляються виконувати накази та збили свій літак

Деморалізовані російські війська в Україні відмовляються виконувати накази, знищують свою зброю та випадково збивали власний літак.

Як повідомляє «Європейська правда» із посиланням на AP, таку заяву зробив глава британської спецслужби «Центр урядового зв’язку» (GCHQ)  Джеремі Флемінг. 

За словами Флемінга, Владімір  Путін, «неправильно оцінив опір українського народу, недооцінив силу західної коаліції, недооцінив економічні наслідки системи санкцій, а також  переоцінив здатність своєї армії забезпечити швидку перемогу».

«Ми бачимо, що російські солдати не мають достатньо зброї та дисципліни, відмовляються виконувати накази, знищують власну зброю і навіть ненавмисно збивають власну авіацію», – додав голова британської спецслужби.

За його словами, хоча радники Путіна дуже бояться сказати йому правду, «масштаб цих неправильних оцінок повинен бути зрозумілий режиму» Путіна.

Также:   Партизани Луганщини розклеюють листівки з попередженнями для окупантів (ФОТО)

При цьому Флемінг високо оцінив українську «інформаційну операцію», яка дуже ефективна в боротьбі з масовою кампанією дезінформації Росії, яка поширює пропаганду війни.

Він у очунює, хоча Росія здійснює широкомасштабні кібератакі під час своєї військової операції, на думку Флемінга, цей крок не лежить в основі стандартної російської стратегії війни.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень