Україна засудила призов та мобілізацію українців з окупованих територій до армії РФ

Україна засудила призов й мобілізацію громадян нашої країни Російською Федерацією на тимчасово окупованих територіях. Закликала міжнародну спільноту відреагувати на це.

Про це пише пресслужба Міністерства закордонних справ.

Починаючи з 1 квітня до 15 липня Російська Федерація розпочне весняну призовну компанію, яку планує провести й на тимчасово окупованих територіях України.

«З 2014 року російська окупаційна адміністрація вже призвала на службу до збройних сил РФ близько 34 тисяч мешканців Криму, частина з яких була примусово залучена до воєнних дій проти України», — пише пресслужба.

Водночас на тлі війни на території нашої країни, окупант вирішив збільшити кількість осіб, які будуть призвані в рамках кампанії.

Також військовим злочином Росії є й насильницька мобілізація людей на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. Окупант розпочав “загальну мобілізацію” ще 19 лютого й згодом збільшив вік призову від 18 до 65 років. Росія відправляє призовників воювати в зону бойових дій без жодного зв’язку з рідними.

Также:   Росія завдала по Одеській області нового ракетного удару

«Особливим цинізмом вважаємо мобілізацію Росією громадян України, які через гуманітарні коридори виходять із зони бойових дій. Цілком очевидно, що цими незаконними діями кремлівський режим намагається компенсувати безпрецедентні втрати, які зазнали російські загарбники в ході збройного вторгнення в Україну. Російська влада відчуває гостру потребу поповнити ряди призовників та мобілізованих для ведення бойових дій на території нашої держави», — додає пресслужба.

Попри оприлюднені факти про полонених й загиблих громадян України з території тимчасово окупованого Криму, Донецької й Луганської областей, Росія продовжує ретельно це заперечувати.

«Закликаємо міжнародне співтовариство засудити ці дії Росії, вимагати відведення нею своїх сил і засобів з території України та демонструвати конструктивну позицію на переговорах з метою якнайскорішого відновлення миру», — пише пресслужба.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень