Норвежців закликали перевірити бункери та запастися ліками через можливу ядерну загрозу

Уряд Норвегії звернувся до своїх громадян із закликом перевірити сховища часів холодної війни та запастися ліками проти радіації. Головна причина – ситуація з АЕС в Україні.

Про це повідомляє The Times.

У Норвегії не відкидають ймовірність повторення катастрофи, як у Чорнобилі. Міністр оборони Норвегії Одд Роджер Еноксен заявив, що повторення цієї катастрофи може спричинити радіоактивні опади над країною через вітер. Попри те, що росія та Норвегія мали досить близькі відносини протягом останніх десятиліть, війна в Україні все змінила.

"Я боюся, що це триватиме довго", – додав міністр оборони Норвегії.

Він також додав, що країна почала купувати більше танків, субмарин, літаків для розвідки та посилювати свою оборону. На фоні цього жителів Норвегії попросили перевірити свої сховища та запастися ліками, в тому числі для дітей на випадок ядерної тривоги.

Также:   Чоловік загинув, донька поранена: що відомо про росіянку, яка постраждала від обстрілу Києва

Людей запевнили, що їм повідомлять про ймовірну загрозу за 72 години, щоб вони мали час підготуватися. Людей також закликали підготувати запис всього необхідного на три дні на випадок поширення конфлікту.

Еноксен наголосив, що це пов'язують не з загрозою ядерної війни, а з атомними електростанціями в Україні. За його словами, Україна виробляє найбільше ядерної енергії у Європі, а якщо станеться аварія, як в Чорнобилі, то це зачепить усіх у Західній Європі, які вітер буде у цьому напрямку. Чиновники у Норвегії також обговорюють, які з бункерів необхідно оновити.

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень